Gaviscon Duo Efekt 500mg/213mg/325mg por.sus.300ml 500MG/213MG/325MG POR SUS 1X300ML I

Kód: PDK3772259
s parabeny
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
278 Kč –7 %
278 Kč –7 % 257 Kč 229,46 Kč bez DPH
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč
3 kamenné lékárny
3 kamenné lékárny
a přes 500 odběrných míst
97 % zákazníků
97 % zákazníků
doporučuje obchod
Přes 350 000 produktů
Přes 350 000 produktů
skladem a za skvělé ceny
Odborné poradenství
Odborné poradenství
od našich farmaceutů online

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pálení žáhy
EAN: 5997321781563
Účinná látka: Jiná léčiva k terapii peptického vředu a refluxní choroby jí
SÚKL kód: 0241342
FTS: Antacida (včetně antiulcerosních léčiv)
Výrobce: RECKITT
ATC kód: A02BX
Léková forma: Sirup
Neobsahuje: Bez alkoholu, Bez laktosy, Bez arašídů, Bez aspartamu, bez sorbitolu
PDK: 3772259
Položka byla vyprodána…

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola