Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání
 

FAQ

DOTAZ:

Co znamená typ dopravy: "Doručit, co nejdříve", bude moje objednávka vyřízena přednostně?

ODPOVĚĎ:

V praxi se může stát, že Vámi objednané zboží je připraveno k odeslání, ale protože musíme čekat na konkrétního zvoleného přepravce, který již v rámci dne balíky vyzvedl, celý proces se o jeden pracovní den zdrží.

U typu přepravy „Doručit, co nejdříve“ však zboží odešleme prvním z námi nabízených přepravců (PPL, Česká pošta), který bude na naši expedici vyzvedávat zásilky po jejich vychystání.

Ctíme právo rovného přístupu k léku a proto jsou jednotlivé objednávky expedovány striktně dle času jejich přijetí, žádné přednostní odbavení u nás nelze připlatit.

DOTAZ:

Při výběru dopravy se mi zobrazují pouze možnosti osobního odběru v kamenné lékárně nebo přepravní služba PPL. Nevidím Vámi nabízené další možnosti přepravy - Zasilkovna.cz a Česká pošta.

ODPOVĚĎ:

Váš košík obsahuje léčivý přípravek, ve smyslu zákona 378/2007 Sb., u kterého vyžaduje platná legislativa zvláštní režim přepravy, resp. naši kontrolu přepravních podmínek u dopravce.

U Zásilkovny.cz, vzhledem ke konceptu nezávislých odběrných míst, je tato kontrola z naši strany technicky nemožná. Česká pošta, která sama plánuje „výdej“ léčiv na svých přepážkách, nám kontrolu jakosti svých přepravních podmínek odmítla umožnit.

U kurýrní služby PPL naopak pravidelně kontrolujeme jak teplotní podmínky balíků při přepravě, tak i možnosti mechanického poškození a naše namátkové kontroly nikdy neodhalily závažnější porušení přepravních podmínek.

DOTAZ:

Na konci objednávky jsem byl přesměrován na stránku platebního systému PayU, kde jsem provedl platbu. Vzápětí mi od Vás přišel email s rekapitulací objednávky, ale s jinými platebními údaji.

ODPOVĚĎ:

V souladu s našimi obchodními podmínkami lze provést bezhotovostní platbu předem dvěma způsoby:

  • prostřednictvím platebního portálu PayU
  • přímo na účet naši společnosti.

Pokud dodržíte všechny platební údaje (PayU používá jiný variabilní symbol, než je číslo Vaši objednávky a vyžaduje při platbě i specifický symbol) jsou obě možnosti rovnocenné. Informace o zaplacení k nám dorazí ve srovnatelném čase.

 1  (1)