Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

 

Omluva zákazníkům a informace o opětovné spuštění eshopu

S nástupem koronavirové krize na přelomu února a března tohoto roku jsme se potýkali s nebývalým nárůstem objednávek a nezvládli jsme to, omlouváme se.

Náš lékárenský eshop poskytuje své služby již bezmála devět let a za tuto dobu se ještě nesetkal s tak vysokým počtem objednávek koncentrovaných na konkrétní produkty (dezinfekce, rukavice, roušky) jako v tomto období. Systém eshopu je oddělený od skladového systému a data se aktualizují jednou za hodinu, což se ukázalo jako nedostatečná doba. Současně došlo ke stornovaní již potvrzených objednávek ze strany dodavatelů a podobné problémy s jejich dostupnostními daty jaké jsme měli my sami. Zkoušeli jsme se situací pár týdnů bojovat, ale nebyli jsme úspěšní, a proto jsme činnost eshopu pozastavili.

Z chyb jsme se, snad, poučili a přijali náležitá technická opatření, aby nabízené zboží skutečně odpovídalo dostupné skladové zásobě, byť za cenu drastického omezení sortimentu. Doufáme, že jsme Vaši důvěru neztratili úplně a zůstanete i nadále našimi spokojenými zákazníky.Archiv novinek »