Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání
 

Zákazníkům z Kroměříže doneseme balíček až domů

V souvislosti se současnou situací ohledně koronavirové pandemie, jsme konečně spustili vlastní donáškovou službu v rámci města Kroměříže.

Než si vystát dlouho frontu v lékárně je bezpečnější (a pohodlnější) si zboží objednat domů. Většina kurýrních služeb u nás však převezme balík a veze jej desítky kilometrů do svého depa, aby Vám jej následující den přivezly přivezly zpět do Kroměříže. Tento krok jsme se rozhodli vynechat a balíček Vám donese přímo zaměstnanec naši lékárny. Slibujeme se od toho, že zboží dostanete dřív – řádově do několika pracovních hodin, levněji (u objednávek do 300,– Kč je služba zpoplatněna symbolickými 20,– korunami) a lépe si ohlídáme kvalitu celého dodacího procesu. Platba bude možná pouze platební kartou při převzetí nebo předem na účet, ve zcela vyjímečných případech přesně odpočítanou částkou v hotovosti.

Pokud tedy budete mít zájem o donesení Vaši objednávky domů nebo na pracoviště, stačí využít novou volbu při výběru dopravy vybrat mezi položkami Doručení do domu „Rozvoz, donáška“.Archiv novinek »