Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání
 

Vaše dotazy

Naši snahou je skloubit výhody moderního a pohodlného nákupu prostřednictvím e-shopu s klasickou funkcí kamenné lékárny, poskytování odborných a nezávislých informací. Současná doba s množstvím různě „kvalitních“ informací z volně dostupných zdrojů, zvláště jsou-li podpořeny masivní mediální kampaní, klade na pacienty vysoké nároky na správnost výběru vhodného přípravku. Proto Vám nabízíme možnost bezplatného poradenství (není vázáno na nákup v našem e-shopu) našimi zkušenými lékárníky pomocí níže uvedeného formuláře.

Pokud máte zájem o komplexnější rozbor Vaši farmakoterapie (správné užívání léčiv, vyloučení interakcí mezi nimi i potravinovými doplňky), o poradenství v oblasti prevence (obezita, kouření aj.) nebo o dermokosmetické poradenství, můžete, po předchozí telefonické dohodě (PharmDr. Kateřina Skopalová, Ph.D. - tel. 573 342 731), využít i osobní konzultace v diskrétním boxu naši kamenné lékárny.


Informace o ochraně osobních údajů


DOTAZ:

Prosim vas je mozne stornovat,alebo ignorovat odoslanu objednavku ,zatial nevyplatenu?Zabudla som si totiz este nieco objednat,chcem odoslat novu objednavku.Dakujem
Marcela
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, omlouváme se, ale odeslanou objednávku již stornovat nelze.

DOTAZ:

Dobrý den objednávám si u vás koktejl NUTREND T-Meal Fruity ale nyní ho nemohu najít. Už ho nevedete? Děkuji
Romana
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, koktejl je už zase zpátky na svém místě (o víkendu jsme prováděli údržbu databází a nezobrazoval se náš kompletní sortiment).

DOTAZ:

Dobrý den často využívám objednání léků přes internet a pak si je vyzvednu v lékárně v KM.je možné si objednat tímto způsobem zdravotní obuv SANTÉ ? DĚKUJI
Romana Sklenářová
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, obuv Santé bohužel v eshopu nezobrazujeme. Pokud by jste však znala přesné typové označení, mužete se na nás obrátit na mail: obchod@lekarna-madona.cz a do týdne, nebudeme-li je mít přímo skladem, je zajistíme.

DOTAZ:

Dobrý den, prosím chtěla bych Vás požádat o radu. Vzhledem k trvalým potížím souvisejícím vyhřezlými plotýnkami ,je mi doporučen k užívání lék MagneB6. Ve Vaší nabídce jsem našla také Magnesium 500 51mb +vit.B6. Vzhledem k počtu tbl. je toto balení výhodnější. Je možné nahradit Magne B6 nahradit z hlediska složení výše uvedeným Magnesieem. Děkuji za odpověď, Jitka email :hlavata.jit@seznam.cz
Jitka
ODPOVĚĎ:

Složení obou preparátů je možná obdobné, záměrně píšu možná, jelikož Vámi v současné chvíli užívané Magne B6 je lékem s přísně kontrolovanými nároky na kvalitu a složení přípravku. Druhý zmiňovaný produkt je pouze doplňkem stravy, na nějž jsou kladeny výrazně nižší nároky.

DOTAZ:

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli se dá při osobním odběru v lékarně platit kartou? Děkuji.
Mary
ODPOVĚĎ:

Ano lze.

DOTAZ:

Jaká je cena poštovného=dobírky , při 2 baleních ?
eduard.pavlik@seznam.cz
ODPOVĚĎ:

Pri objednávce do 3.000,– Kč je cena poštovného 90,– Kč v případě dobírky se připčítáva 30,– Kč, tedy celkem 120,– Kč

<< první  < předchozí  1  2  3  4  5  6  7  další >  poslední >> (12)