Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání
 

Vaše dotazy

Naši snahou je skloubit výhody moderního a pohodlného nákupu prostřednictvím e-shopu s klasickou funkcí kamenné lékárny, poskytování odborných a nezávislých informací. Současná doba s množstvím různě „kvalitních“ informací z volně dostupných zdrojů, zvláště jsou-li podpořeny masivní mediální kampaní, klade na pacienty vysoké nároky na správnost výběru vhodného přípravku. Proto Vám nabízíme možnost bezplatného poradenství (není vázáno na nákup v našem e-shopu) našimi zkušenými lékárníky pomocí níže uvedeného formuláře.

Pokud máte zájem o komplexnější rozbor Vaši farmakoterapie (správné užívání léčiv, vyloučení interakcí mezi nimi i potravinovými doplňky), o poradenství v oblasti prevence (obezita, kouření aj.) nebo o dermokosmetické poradenství, můžete, po předchozí telefonické dohodě (PharmDr. Kateřina Skopalová, Ph.D. - tel. 573 342 731), využít i osobní konzultace v diskrétním boxu naši kamenné lékárny.


Informace o ochraně osobních údajů


DOTAZ:

Dobry den, jakou ma expiraci Geriavit Pharmaton 100 tbl.? Dekuji.
Iva
ODPOVĚĎ:

Aktuálně prodáváme balení s expirací: 01/2015

DOTAZ:

Dobry den, mela bych dotaz spise technickeho razu. Da se ve Vasem e-shopu nejak zaregistrovat? Trochu me obtezuje pri opakovanych objednavkach stale vyplnovat vsechny udaje. Dekuji za odpoved. Lucie
Lucie Pokorna
ODPOVĚĎ:

V současné chvíli bohužel ne. Zavedení popisované funkce však plánujeme na měsíc červen, červenec 2013.

DOTAZ:

JAKÉ JE SLOŽENÍ JEDNÉ TABL.CEMIO KOZLÍK?DÍKY.
HELMUT KLIMA
ODPOVĚĎ:

Pravděpodobně máte na mysli Cemio Kamzík, s výrobce deklarovaným složením: kolagen typu I 16 mg, kolagen typu II 20 µg, vitamin C 20 mg.

DOTAZ:

Potřebovala bych poradit v dětských digi. teploměrech ( kontaktních ) který je tak asi nejlepší
Lehečková Renata
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, tento by měl splňovat všechny Vaše požadavky za rozumnou cenu.

DOTAZ:

1.1.2012. Dobrý den. Mám recept na piascledine 300 dur 30. Na vašich stránkách jsem ho nenašla. Chci se zeptat zda ho máte a kolik stojí vč. DHP. Děkuje za odpověď Iva
iva
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, na našich stránkách aktuálně zobrazujeme pouze volně prodejné přípravky, proto jste jej nenašla. Při výběru v kamenné lékárně zaplatíte za tento lék: 393,50 Kč.

DOTAZ:

Dobrý den, prosím je možné u Vás zakoupit gynekologikum Globulus? V e-shopu jsem ho nenašla. Děkuji za odpověď.
Martina
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, zřejmě máte na mysli tetraboritanové globule, které musí být uchovávány v chladu a proto je prodáváme pouze formou osobního odběru.

<< první  < předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  další >  poslední >> (12)