Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání
 

Vaše dotazy

Naši snahou je skloubit výhody moderního a pohodlného nákupu prostřednictvím e-shopu s klasickou funkcí kamenné lékárny, poskytování odborných a nezávislých informací. Současná doba s množstvím různě „kvalitních“ informací z volně dostupných zdrojů, zvláště jsou-li podpořeny masivní mediální kampaní, klade na pacienty vysoké nároky na správnost výběru vhodného přípravku. Proto Vám nabízíme možnost bezplatného poradenství (není vázáno na nákup v našem e-shopu) našimi zkušenými lékárníky pomocí níže uvedeného formuláře.

Pokud máte zájem o komplexnější rozbor Vaši farmakoterapie (správné užívání léčiv, vyloučení interakcí mezi nimi i potravinovými doplňky), o poradenství v oblasti prevence (obezita, kouření aj.) nebo o dermokosmetické poradenství, můžete, po předchozí telefonické dohodě (PharmDr. Kateřina Skopalová, Ph.D. - tel. 573 342 731), využít i osobní konzultace v diskrétním boxu naši kamenné lékárny.


Informace o ochraně osobních údajů


DOTAZ:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné a nebo jak naložit s antikoncepcí, která mi zbyla. Jedná se o zbylé, nenačaté platíčko Femodenu a Yezu ( platné do roku 2014 ). Vykupuje lékárna? Nebo ho mám vrátit ošetřujícímu lékaři pro jeho potřebu pacientek? Vyhodit je mi jich líto. Děkuji za informaci. Martina
Martina Chalupová
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, lékárna je povinna veškerá vrácená léčiva od obyvatelstva zlikvidovat, proto žádnou finanční náhradu nevyplácí.

DOTAZ:

Je možné si u Vás objednat,,Cannaderm Natura šampon na norm.a mast.vlasy 200ml, děkuji za odpověď.
jarda
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, požadovaný produkt naleznete zde

DOTAZ:

Dobrý den, ráda bych se zeptala na rozdíl ve složení i účincích mezi přípravky Detralex a Mobivenal. Mobivenal je bohatší o jednu složku, takže z laického pohledu by mohl být \"lepší\", ale.... Děkuji Vám
helena
ODPOVĚĎ:

Ale v případě Mobivenalu se jedná pouze o doplněk stravy, zatímco Detralex je registrované léčivo. Nároky na kvalitu mezi těmito dvěma kategoriemi se pak diametrálně liší. Zejména v tom, že výrobce doplňku stravy nemá povinnost dokládat účinnost svého preparátu.

Máme-li tedy na výběr, doporučujeme svým pacientů registrovaná léčiva, protože u nich máme jistotu, že se jedná o účinné preparáty, pocházející z kontrolovaných výrobních provozů. Tož, asi tak …

DOTAZ:

Dobrý den, je prosím možné zakoupit u Vás tablety \"Koncept for life\" od firmy Pangamin na výživu vlasů?Děkuji.
Monika
ODPOVĚĎ:

Dobrý den,

od „pangaminu“ máme v naši nabídce na vlasy produkt – Visabell Premium.

DOTAZ:

Bylo by možné u vás koupit isis neotone? Děkuji Ogurkova
marie.ogurkova@seznam.cz
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, nové bělící sérum – Isis neotone naleznete na stránkách e-shopu: ZDE. I v případě Vašeho zájmu o osobní odběr v některé z našich lékáren doporučujeme provést objenávku přes webový formulář, aby byl krém připraven na Vámi vybrané provozovně.

DOTAZ:

K tlakoměru Beurer BM58 na paži dotatečně objednat manžetu délku 40cm děkuji
pavlasmiroslav@seznam.cz
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, náhradní manžety k BM58, bohužel, nevedeme. Můžu Vás, ale odkázat na eshop dovozce.

<< první  < předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  další >  poslední >> (12)