Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání
 

Vaše dotazy

Naši snahou je skloubit výhody moderního a pohodlného nákupu prostřednictvím e-shopu s klasickou funkcí kamenné lékárny, poskytování odborných a nezávislých informací. Současná doba s množstvím různě „kvalitních“ informací z volně dostupných zdrojů, zvláště jsou-li podpořeny masivní mediální kampaní, klade na pacienty vysoké nároky na správnost výběru vhodného přípravku. Proto Vám nabízíme možnost bezplatného poradenství (není vázáno na nákup v našem e-shopu) našimi zkušenými lékárníky pomocí níže uvedeného formuláře.

Pokud máte zájem o komplexnější rozbor Vaši farmakoterapie (správné užívání léčiv, vyloučení interakcí mezi nimi i potravinovými doplňky), o poradenství v oblasti prevence (obezita, kouření aj.) nebo o dermokosmetické poradenství, můžete, po předchozí telefonické dohodě (PharmDr. Kateřina Skopalová, Ph.D. - tel. 573 342 731), využít i osobní konzultace v diskrétním boxu naši kamenné lékárny.


Informace o ochraně osobních údajů


DOTAZ:

Dobrý den, bylo by možno ve Vaší lékárně zakoupit a objednat po internetu kojeneckou láhev CALMA MEDELA. Děkuji za odpověď
Andrea
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, lahvičku Medela Calma naleznete na našich stránkách ZDE

DOTAZ:

Dobrý den, FITCO CLA Complex weight loss cps.60 chtěla bych se zeptat jestli tyto prášky mohu brát ikdyž beru antikoncepci? Jestli to nějak neovlivní účinnost (antikoncepce) ... Prášky si objednám tak i tak.. já jen jestli si máme s přítelem dávat pozor :)
Renata
ODPOVĚĎ:

Ne, nemá tento přípravek vliv na účinek antikoncepce.

DOTAZ:

Dobrý den, shodují se ceny v eshopu a ve Vašich kamenných lékárnách? Děkuji za odpověď.
Hana Křižková
ODPOVĚĎ:

Nikoliv, ceny v e-shopu a v kamených lékárnách se mohou lišit, stejně jako aktuální dostupnost přípravku. „Internetové“ ceny jsou v průměru o 10% nižší, ale zboží je připraveno až následující pracovní den po 14.00 hodině.

DOTAZ:

Dobrý den, rád bych se zeptal na ekvilentní náhradu za Metoject 50mg/ml Injekční Roztok inj.sol.1x0.40ml, léčena je JIA. Děkuji
Karel Potůček
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, shodná účinná látka je obsažena v těchto léčivech, která se mimo výrobce liší v množství a formě účinné látky. Pro přesnější odpověď je nutno vědět, z jakého důvodu chcete Metoject zaměňovat?

DOTAZ:

Dobrý deň, rada by som vo vašej lekárni zakúpila monitor dechu Nanny. Je to elektronický prístroj, preto by ma zaujímalo, akým sposobom sa u vás vyřizují prípadné reklamácie. Na stránkach som to nenašla. Ďakujem!
Barbora (Olomouc)
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, základní práva při reklamaci stanoví Občanský zákoník § 619 a následující a Zákon o ochraně spotřebitele § 19.

Prakticky probíhá reklamace způsobem, že odešlete vadné zboží k posouzení reklamace zpět na adresu: POLIMEDCENTRUM ZLATÝ LEV, s.r.o.; Moravská 51; Kroměříž; 767 01 a je-li uznána jako oprávněná je řešena v duchu výše uvedených zákoných ustanovení oprava | výměna | vrácení peněz (+ přiměřená částka za náklady na odeslání).

Nicméně je nutné podotknout, že produktu Baby Monitor Nanny jsme za více než pět let, po které ho nabízíme ve svém sortimentu, prodali několik stovek balení a zatím jsme neřešili jedinou reklamaci.

DOTAZ:

Prosím jaké máte zkušenosti s přípravkem weight loss na hubnutí. Četla jsem velmi špatné recenze.Děkuji
zdenka
ODPOVĚĎ:

Bohužel se jedná o poměrně nový doplněk stravy a zatím nemáme od našich zákazníků dostatečnou zpětnou vazbu. Jediným volně prodejným léčivem s prokázanou účinností (u pacientů s BMI nad 28kg/m2) v našem sortimentu je přípravek Alli nebo Orlistat Sandoz

<< první  < předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  další >  poslední >> (12)