Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání
 

Vaše dotazy

Naši snahou je skloubit výhody moderního a pohodlného nákupu prostřednictvím e-shopu s klasickou funkcí kamenné lékárny, poskytování odborných a nezávislých informací. Současná doba s množstvím různě „kvalitních“ informací z volně dostupných zdrojů, zvláště jsou-li podpořeny masivní mediální kampaní, klade na pacienty vysoké nároky na správnost výběru vhodného přípravku. Proto Vám nabízíme možnost bezplatného poradenství (není vázáno na nákup v našem e-shopu) našimi zkušenými lékárníky pomocí níže uvedeného formuláře.

Pokud máte zájem o komplexnější rozbor Vaši farmakoterapie (správné užívání léčiv, vyloučení interakcí mezi nimi i potravinovými doplňky), o poradenství v oblasti prevence (obezita, kouření aj.) nebo o dermokosmetické poradenství, můžete, po předchozí telefonické dohodě (PharmDr. Kateřina Skopalová, Ph.D. - tel. 573 342 731), využít i osobní konzultace v diskrétním boxu naši kamenné lékárny.


Informace o ochraně osobních údajů


DOTAZ:

Dobrý den, bylo mi doporočeno lékařem reprodukčního centra užívat pro zvýšení úspěšnosti účinný antioxidant - prosím tak o radu, váhám mezi Resveratrolem a Activinem - který je účinnější, je-li to možné takto podat ? Děkuji.
Pavla
ODPOVĚĎ:

Bohužel výrobci doplňků stravy nemusí žádným způsobem dokládat účinnost svých produktů a ani tak nečiní, proto nelze na Vaši otázku jednoznačně odpovědět. Prověřeným antioxidantem od hodnověrného výrobce je Evelor Resveratrol v balení 30 cps a 90 cps.

DOTAZ:

dobrý den, užívam lék valproat chrono, k tomu mi byl přidát lék Lamictal. Dnes jsem měla třes nohou, který trval tak 4 minuty, patří toto k nežádoucím účinkům léku lamictal. velice děkuji za odpověd
dolanová
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, třes (rukou) je jedním z častých nežádoucích účinků Lamictalu, konzultujte svuj stav s ošetřujícím neurologem.

DOTAZ:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dá sehnat k monitoru dechu od nanny pouze vyhodnocovací jednotka bez desky. Pokud ano kolik by stála? Děkuji za brzkou odpověď.
Lucie
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, samotná jednotka k monitoru dechu nanny by stála 1599,– Kč

DOTAZ:

kolik stojí espumizan s receptem
lenka
ODPOVĚĎ:

Espumisan 50cps – je s doplatkem 53 Kč. Espumisan 100cps zdravotní pojišťovna nehradí a platíte si jej i na recept v plné výši (regulační poplatek za recept není účtován), stejně tak i kapky pro nejmenší.

Dr. Skopalová

DOTAZ:

Dobrý den paní Skopalová, mám zájem o boty scholl sandály černé velikost 41, starlit s 308, prosím můžete ověřit zda by byly 41. děkuji Marcela Tancerová
marcelatancerova@seznam.cz
ODPOVĚĎ:

Zdravím Vás, černé sandály Scholl Starlit S308 máme pouze ve velikosti 38 a 40. Dr. Skopalová

DOTAZ:

DOBRÝ DEN ,UDĚLALA JSEM U VÁS OBJEDNÁVKU NA BELLASIN +40 .JE MI 46LET. MÁM UŽ DRURÉ PRÁŠKY TY PRVNÍ MI NESEDĚLI .ALE KILA JSOU NAHOŘE .ČTU DISKUZE .TED NEVÍM ZDA JSEM UDĚLALA DOBŘE.BERU HORMONY (TRISEGUENS)A NĚKDO NAPSAL ŽE TO NEDĚLÁ DOBŘE HORMON+ BELLASIN.PROBLÉM S MENSTRUACÍ A DALŠÍ NÁVALI .PROSÍM ZDA JE MOŽNÉ ,ŽE BYCH MOHLA MÍT NĚJAKÝ PROBLÉM.DĚKUJI ZA ODPOVĚD I.M
IVANA MALÁ
ODPOVĚĎ:

Dobrý den, bellasin 40+ je obecně snášen pacientkami velmi dobře, stabilizuje hladinu hormonů a zároveň stimuluje metabolismus, což je důležité při zvyšující se hmotnosti. Osobně bych to doporučila i k hormonální substituci. Máme pacientky s hormonální substitucí i Bellasinem bez potíží. Samozřejmě každý organismus je jiný a chová se individuálně.

Dr. skopalová

<< první  < předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  další >  poslední >> (12)