Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

 
BioGaia ProTectis kapky 10ml
Cena: 427 Kč PDK: 2838200 Výrobce:TWOPAC AB Doplněk stravy
Expirace: 03/2019
Dostupnost: ihned k odběru


Chci být informován:


 
Krátký text Příbalový leták Obrázek
  • Kapky s Lactobacillus reuteri Protectis pro děti - kojence od 1. měsíce života, doplněk stravy, působí na obnovení rovnováhy v trávicím systému.

  • BioGaia ProTectis kapky 10ml
  • BioGaia ProTectis kapky 10ml

DiskuzeDOTAZ:

Dobrý den, chtela bych se zeptat do kdy se tyto kapky musi/mohou pouzivat? Pouzivame od 1 mesice a je nam 5 mesicu, tak jestli pouzivat dal a vynechat? Dekuji Doktorova

ODPOVĚĎ:

S přechodem na komplexnější stravu, můžete zkusit kapky vysadit.

DOTAZ:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na rozdíl mezi produkty Bio Gaia a Bio Gaia Protectis.

ODPOVĚĎ:

Ve složení účinné látky se produkty neliší, jejich rozdíl spočívá v technologickém zpracování, které umožňuje u produktu BioGaia ProTectis skladování při teplotě do 25 °C bez ztráty kvality (narozdíl od produktu Probiotické kapky BioGaia, které je nutné skladovat při snížené teplotě 2 – 8 °C).

DOTAZ:

Dobrý den,v příbalovém letáku jsem se dočetla,že kapky BioGaia Protectis obsahují mimo jiné protispékavou látku.Nejsou pro miminko lepší kapky BioGaia? Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ:

Protispékavou (protihrudkující) látkou použitou u těchto kapek je oxid křemičitý (E551), běžně vyskytující se látkou v přírodě (písek, křemen ap.). Dle soudobých vědeckých poznatku se jedná o absolutně bezpečnou látku, s žádným alergizujícím potenciálem.

DOTAZ:

Dobrý den, mohou se společně s kapkami BioGaia ProTectis užívat i jiné léky? Např. Espumisan? Četla jsem, že BioGaia zabírají až cca po 1 týdnu, doteď dáváme Espumisan, tak nevím, jestli bych měla přibližně ten týden dávat oboje, aby mi tady miminko týden neplakalo... Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ:

Dobrý den, oba zmiňované produkty (BioGaia ProTectis a Espumisan kapky) můžete společně kombinovat. A Espumisan po čase přidávat jen při „vážnějších“ potížích s nadýmáním.

DOTAZ:

Dobrý den, ráda bych se optala, jak je zajištěno, aby se kapičky při cestě ke konečnému zákazníkovi nedostaly na vyšší teplotu než je 25 °C? (Např. při uskladnění na poště, atd...) Děkuji za odpověď! S pozdravem M. Hurychová

ODPOVĚĎ:

Dobrý den, u našeho smluvního přepravce léčiv společnosti PPL máme zajištěnu možnost pravidelných kontrol skladovacích a přepravních podmínek, které vždy hodnotíme jako uspokojivé.Zeptejte se lékárníkaochrana

Informace o ochraně osobních údajů