Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

 
Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg
Cena: 295 Kč PDK: 2918812 Výrobce:BAYER BITTERFELD
ATC:KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ
SUKL:0188206
FTS:Analgetica,antipyretica
 Humánní léčivý přípravek
Expirace: 11/2023
Dostupnost: ihned k odběru


Chci být informován:

Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.


 
Krátký text Příbalový leták Obrázek
  • Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

  • Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg
  • Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg





Diskuze



Zeptejte se lékárníka



ochrana

Informace o ochraně osobních údajů