Lékárna
Facebook


Přidat k oblíbeným
Pokročilé hledání

Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků

 
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg
Cena: 108 Kč PDK: 8594158130723 Výrobce:APOTEX
ATC:IBUPROFEN
SUKL:0125526
 Souhrn údajů o přípravku (SPC)
FTS:Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
 Humánní léčivý přípravek
Expirace: 04/2019
Dostupnost: ihned k odběru


Chci být informován:

Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.


 
Krátký text Příbalový leták Obrázek
  • Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

  • Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg





Diskuze



Recenze zákazníků

hodnocení 5


Lék je účinný na bolesti kloubů, kterými trpím.



Zeptejte se lékárníka



ochrana

Informace o ochraně osobních údajů